Weekend z utrudnieniami dla klientów kilku banków

Pieniądze

Rewolucja w bankach. Darmowe konta i kartytvn24bis
wideo 2/5

Utrudnienia w korzystaniu z bankowości internetowej, wpłatomatów czy w realizacji przelewów - to czeka w weekend klientów niektórych banków. Powodem są prace serwisowe.

PKO BP

PKO BP poinformował, że w związku z planowanymi pracami informatycznymi w niedzielę 14 października od godz. 01:00 do godz. 05:30 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO".

W czasie przerwy, działanie aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych.
 Wszystkie karty powinny działać bez zakłóceń.

Bank zachęca do wykonania wszelkich operacji we wcześniejszym terminie.

ING Bank Ślaski

W nocy z niedzieli na poniedziałek od godz. 00:00 do 05:30 bank planuje prace serwisowe.

W związku z tym wystąpią utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING oraz jego wersji mobilnej, płatności BLIK, systemu ING CardsOnLine, płatności w sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych za pomocą Płać z ING, przelewów ekspresowych, kantoru oraz modułu makler w systemie bankowości internetowej Moje ING.

BGŻ BNP Paribas

Od 12 października (piątek) od godz. 22:00 do 13 października (sobota) do godz. 08:00 systemy bankowości internetowej i mobilnej Banku BGŻ BNP Paribas będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

Bank zapewnia, że operacje wykonywane kartą oraz dostęp do bankomatów będą przebiegać bez żadnych zakłóceń.

Deutsche Bank Polska

W związku z prowadzonymi pracami serwisowymi, systemy db easyNET i db powerNET, a także szybkie płatności internetowe będą niedostępne 13 października (sobota) od godz. 00:00 do 18:00. Z usług Teleserwisu będzie można korzystać w ograniczonym zakresie. W podanym terminie mogą występować także utrudnienia przy realizacji niektórych transakcji za pomocą kart płatniczych.

Autor: tol / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock