Kartą możesz nie zapłacić. Weekendowe utrudnienia w kilku bankach

Pieniądze

Sadowski: kolejny kwartał spada liczba bankomatówTVN24 BiS
wideo 2/4

Utrudnienia w posługiwaniu się kartami, w dostępie do wpłatomatów i niedostępność bankowości internetowej. To część problemów czekających na klientów niektórych banków w najbliższy weekend.

Pekao

W związku z zaplanowanymi pracami informatycznymi w niedzielę w godzinach od 5.00 do 6.00 mogą wystąpić trudności w posługiwaniu się debetowymi kartami wielowalutowymi, kartą Debetową Visa Debit Gold, kartą Debetową Bussines SME oraz w korzystaniu z funkcji płatniczej aplikacji PeoPay.

BZ WBK

W sobotę w godzinach 0.00-12.00 klienci BZ WBK nie będą mogli korzystać z bankowości mobilnej, usługi BLIK oraz przelewów natychmiastowych: ExpressElixir, BlueCash oraz Przelew24. Bankowość internetowa będzie całkowicie niedostępna w godzinach 0.00-1.00, a między 1.00-12.00 dostęp będzie ograniczony do podglądu posiadanych produktów.

mBank

W niedzielę zostaną przeprowadzone prace, które spowodują wyłączenie mKantoru. Usługa będzie niedostępna w godzinach 22.00-0.00, zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach od 0.00 do 0.30 zaplanowano prace serwisowe. W związku z tym wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z wpłatomatów ING oraz Planet Cash oznaczonych logiem ING Banku Śląskiego.

BGŻ BNP

W piątek od godziny 22.00 do soboty do godziny 7.00, systemy bankowości internetowej i mobilnej Banku BGŻ BNP Paribas S.A. będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

Deutsche Bank

W związku z prowadzonymi pracami serwisowymi, systemy db easyNET i powerNET, a także szybkie płatności internetowe będą niedostępne w niedzielę, w godzinach 0.00 do 13.00. Z usług teleserwisu będzie można korzystać w ograniczonym zakresie. Jak dodano, w podanym terminie mogą występować utrudnienia przy realizacji niektórych transakcji za pomocą kart płatniczych.

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock