Możesz mieć problemy z dostępem do konta. Utrudnienia w pięciu bankach

Pieniądze

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedziećtvn24bis.pl
wideo 2/4

Przerwy w dostępie do bankomatów oraz bankowości internetowej i mobilnej. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów kilku banków.

Bank Millennium

Jak poinformowano w komunikacie na stronie internetowej banku, z powodu planowanej przerwy technicznej w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 1.00 - 4.00 niedostępne będą: system Millenet, aplikacja mobilna, płatności internetowe, BLIK, wpłaty i wypłaty kartami.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę od godziny 23.30 do godziny 8.00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Raiffeisen Polbank

Jak czytamy na stronie banku, w związku z planowanymi pracami informatycznymi, w piątek mogą wystąpić utrudnienia w działaniu serwisu bankowości internetowej R-online, aplikacji Mobliny Portfel oraz Mobilny Bank.

Nie podano jednak dokładnych godzin, w których mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do usług.

Idea Bank

W piątek od godziny 20.00 do soboty do godziny 12.00, z uwagi na prace konserwacyjne, niedostępna będzie bankowość internetowa Idea Banku.

Bank Pocztowy

W sobotę od godziny 18.00 do niedzieli do godziny 18.00 niedostępna będzie bankowość internetowa Banku Pocztowego. W tym czasie nie będzie także możliwości skorzystania z wniosków kontaktowych i produktowych na stronie banku.

Ponadto, jak czytamy w komunikacie, infolinia będzie dostępna tylko w trybie informacyjnym.

Autor: mb//dap / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock