TVN24 Biznes | Pieniądze

Weekendowe utrudnienia w bankach

TVN24 Biznes | Pieniądze

Autor:
kris
Źródło:
TVN24 Biznes
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)
TVN24 BiSPolacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą

Utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej, możliwe kłopoty z płatnościami kartą. Klienci kilku banków muszą się przygotować na tego typu problemy w najbliższych dniach. Ponadto może pojawić się również problem z zalogowaniem się na Platformę Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Bank Pekao

Jak czytamy w komunikacie banku, w nocy z soboty 31 października na niedzielę 1 listopada w godz. 23.00-8.00 "nie zalogujesz się do serwisu Pekao24, nie skorzystasz z aplikacji PeoPay i usług maklerskich". "Karty, bankomaty będą działać prawidłowo" - wyjaśniono.

ING Bank Śląski

Jak czytamy w komunikacie banku, w sobotę 31 października planowane jest przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych i z tego powodu w godzinach 8.00-19.00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi od 22.00 w piątek 30 października do 2.00 w sobotę 31 października nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud oraz Aplikacji Mobilnej - poinformował bank.

Volkswagen Bank

W niedzielę 1 listopada od 20.00 do 21.00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych - dowiadujemy się z komunikatu.

"W związku z tym w podanych godzinach dostęp do rachunków przez internet i telefon może być utrudniony. Dodatkowo dostęp do środków za pośrednictwem kart płatniczych może być utrudniony. Uprzejmie prosimy o wcześniejszą realizację planowanych operacji" - poinformował bank.

PUE ZUS

"W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych 30 października 2020 r. od godziny 22.00 do godziny 3.00 dnia następnego mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do portalu Platformy Usług Elektronicznych i poszczególnych jego funkcji" - napisał w komunikacie Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Autor:kris

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości