TVN24 Biznes | Pieniądze

Utrudnienia dla klientów największych banków. "Wypłać wcześniej gotówkę"

TVN24 Biznes | Pieniądze

Autor:
mb/dap
Źródło:
TVN24 Biznes
Adam Glapiński o podwyżce stóp procentowych
Adam Glapiński o podwyżce stóp procentowychNBP
wideo 2/5
NBPAdam Glapiński o podwyżce stóp procentowych

PKO BP, Bank Pekao, Bank Millennium oraz Getin Bank - znalazły się się na liście banków, które w najbliższych dniach zaplanowały prace serwisowe. Z tego powodu klienci muszą przygotować się na utrudnienia w dostępie do usług.

PKO BP

W związku z planowanymi pracami informatycznymi w nocy z soboty na niedzielę od godz. 1.00 do godz. 2.15 nie będzie działać aplikacja IKO, w tym płatności zbliżeniowe telefonem oraz kodem Blik.

Bank Pekao

W sobotę od godz. 6.00 do niedzieli do godz. 16.00 klienci Banku Pekao mogą mieć trudności w dostępie do składania dyspozycji i zleceń m.in. w serwisie PeoPay. PeoPay to aplikacja mobilna, część bankowości elektronicznej z dostępem do konta, kart, kredytów i oszczędności w telefonie.

Ponadto w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 3.00-4.00, klienci nie skorzystają z aplikacji PeoPay i z karty debetowej Banku Pekao.

"Pamiętaj, aby wcześniej zlecić przelewy lub inne zaplanowane operacje w bankowości elektronicznej" - radzą przedstawiciele Banku Pekao. "Wypłać wcześniej gotówkę z bankomatu, jeśli podczas przerwy planujesz płatności kartami lub aplikacją PeoPay" - dodali.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Bank Millennium

W nocy z piątku na sobotę, od północy do 4.00 Millenet, aplikacja mobilna oraz Blik będą niedostępne. "W tym czasie nie zalogujesz się do aplikacji, Millenetu i nie skorzystasz z Blika oraz usług TeleMillennium. Dostępne będą wyłącznie tradycyjne płatności kartami płatniczymi" - wyjaśniono.

Getin Bank

Z piątku na sobotę, od 23.00 do 3.30 niedostępna będzie bankowość internetowa i mobilna. Powodem są zaplanowane prace techniczne.

Bank BPS

W sobotę od godz. 8.00 do godz. 7.00 w poniedziałek z powodu prac serwisowych prowadzonych w Banku w systemie bankowości elektronicznej mogą wystąpić przerwy w realizacji zleceń oraz w prezentowaniu aktualnych sald na rachunkach.

Nest Bank

W nocy z poniedziałku na wtorek, w godz. 0.30 do 4.00 klienci nie będą mogli się zalogować do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. W tych godzinach będą prowadzone prace serwisowe.

Toyota Bank

W niedzielę, w godz. 7.00-19.00, odbędą się planowane prace serwisowe. Jak przekazano w komunikacie, w tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia m.in. w dostępie do bankowości elektronicznej, w autoryzacji transakcji kartowych, zastrzeżeniu karty, zmiany limitów oraz kodu PIN oraz w dostępnie do usług tzw. szybkich płatności.

Autor:mb/dap

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości