Niemcy vs Francja w półfinale Euro 2016. Bukmacherzy mają swojego faworyta

Pieniądze

TVN24 BiSFrancja faworytem bukmacherów

Francja pokona Niemcy po zaciętym meczu i zostanie drugim finalistą Euro 2016. Tak przynajmniej uważają czołowe firmy bukmacherskie. Sprawdzamy, ile można zarobić obstawiając wynik tego meczu.

Oba zespoły mierzyły się w ważnych spotkaniach mistrzostw świata, ale dopiero po raz pierwszy staną naprzeciw siebie w mistrzostwach Europy, choć dla Niemców to już 49. mecz w historii tej imprezy. W ćwierćfinałach Euro 2016 oba zespoły miały zupełnie inną przeprawę. Francuzi łatwo poradzili sobie z ambitną Islandią - wygrali 5:2, prowadząc już do przerwy 4:0. Tymczasem Niemcy stoczyli zacięty bój z Włochami, wygrywając dopiero po długiej i emocjonującej serii rzutów karnych.

Ile można zarobić?

I to właśnie gospodarze - według bukmacherów - są minimalnymi faworytami w walce o finał. W zależności od zakładu bukmacherskiego kurs na zwycięstwo "Trójkolorowych" wynosi od 2,75 do 2,90 zł.

Niewiele więcej zarobimy stawiając pieniądze na naszych zachodnich sąsiadów. Tu kurs na zwycięstwo podopiecznych Joachima Loewa waha się bowiem od 2,85 do 3,01 zł.

Jeżeli obstawimy w tym meczu remis (w regulaminowym czasie gry) i padnie taki rezultat, to za każdą postawioną złotówkę otrzymamy od 2,90 do 3 zł.

Początek meczu w Marsylii o godz. 21.00.

Autor: ToL//km / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA