TVN24 Biznes | Pieniądze

Dwie szóstki w jednym losowaniu. Totalizator Sportowy podał, gdzie padły

TVN24 Biznes | Pieniądze

Autor:
mp/ams
Źródło:
TVN24 Biznes
Psycholog o zwycięzcach loterii
Psycholog o zwycięzcach loterii
wideo 2/4
Psycholog o zwycięzcach loterii

W czwartkowym losowaniu Lotto padły dwie główne wygrane o wartości 4 975 738 złotych każda - poinformował Totalizator Sportowy. Zwycięskie zakłady zostały zawarte w Lublinie i poprzez stronę internetową.

Liczby wylosowanie 28 kwietnia w Lotto to: 8, 9, 12, 20, 28, 44.

Jedna z 'szóstek' padła w punkcie LOTTO przy ul. Władysława Jagiełły 1 w Lublinie. "Obecnie stolica województwa lubelskiego liczy łącznie 21 głównych wygranych w Lotto, z czego 3 w Lotto Plus. W przypadku drugiej grający zawarł zakład przez internet. Obu graczy łączy to, że wybrali metodę chybił trafił, dzięki czemu w Polsce mamy obecnie 1446 Lottomilionerów" - czytamy w informacji prasowej.

Do wszystkich graczy trafiło łącznie 349 tys. wygranych. "Poza dwiema 'szóstkami', do grających w Lotto trafiło w sumie ponad 12,6 mln zł" - podaje Totalizator Sportowy.

Lotto - zasady

Najwyższa wygrana w historii Lotto padła w marcu 2017 roku w Skrzyszowie i wyniosła 36,7 mln zł.

Lotto to gra kumulacyjna. Jeżeli w losowaniu nie padnie wygrana pierwszego stopnia, pula przechodzi na kolejne losowanie. Im więcej osób zagra, tym większa pula na wygrane.

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mp/ams

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości