Samochód za paragon. Dzisiaj losowanie

Pieniądze

Dzisiaj wieczorem każdy z uczestników loterii paragonowej stanie przed szansą wygrania nagrody głównej

Już dzisiaj wieczorem każdy z uczestników loterii paragonowej stanie przed szansą wygrania nagrody głównej, czyli opla astry - informuje Ministerstwo Finansów. W losowaniu wezmą udział paragony zarejestrowane na stronie loterii w kwietniu 2016 roku.

Będzie to siódma astra, którą MF przekaże w zamian za prawidłowy dowód zakupu o wartości minimum 10 zł.

Nagrody specjalne

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loteriaparagonowa.gov.pl.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi.

W czasie trwania Narodowej Loterii Paragonowej (1 października 2015 r. - 30 września 2016 r.) co miesiąc wśród zgłoszonych paragonów fiskalnych losowany jest zwycięzca opla astry. Dotychczas MF przekazało sześć takich samochodów.

Wśród nagród pojawiają się także nowoczesne tablety iPad Air 2. A co trzy miesiące obok opla losowana jest również nagroda specjalna - opel insignia.

Resort finansów przypomina, że aktualnie (kwiecień-czerwiec) trwa rejestracja paragonów z branży "konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych".

Rekordowe wygrane w loteriach:

Rekordowe wygrane w loteriach

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl