Kanye West otwiera kilkadziesiąt sklepów. Jeden blisko Polski

Pieniądze

ShutterstockKanye West otwiera 21 sklepów

Raper Kanye West otwiera w ten weekend 21 sklepów na całym świecie. Będzie w nich można kupić rzeczy z kolekcji "Life of Pablo".

Amerykański artysta w środę na Twitterze zamieścił mapę z lokalizacjami oraz godzinami otwarcia salonów. Wśród miast na liście znajdują się m.in. Atlanta, Boston, Toronto, Singapur, Londyn, Amsterdam, Kapsztad czy Melbourne.

Polacy zainteresowani zakupami sklepu mogą udać się do Berlina. Punkt został otwarty w piątek w samo południe.

Sam raper obecnie znajduje się w trasie, gdzie promuje najnowszy album "The Life of Pablo".

Duża popularność

Kanye West zdradził w rozmowie z "Vogue", że sklepy będą otwarte tylko przez trzy dni.

Specjalnie z okazji otwarcia nowych sklepów, Amerykanin przygotował dla każdego z miast specjalnie dedykowane koszulki z nazwą miejscowości.

Rzeczy z kolekcji "Life od Pablo" były dotąd sprzedawane w salonach w Los Angeles, Nowym Jorku i Paryżu. I cieszyły się ogromną popularnością.

Swoją kolekcję casual, która znajdzie się na półkach, West pokazał w lutym tego roku w nowojorskiej Madison Square Garden.

Długi?

W lutym br. pisaliśmy również o problemach finansowych Kanye Westa. Stąd zapewne Amerykanin dużo oczekuje po sprzedaży uruchomionej w 21 miastach na całym świecie.

Raper pożalił się na początku roku w internecie, że ma 53 miliony dolarów długu i poprosił szefa Facebooka Marka Zuckerberga, aby ten zainwestował miliard dolarów w jego "pomysły". West, który nazywa siebie "Michaelem Jordanem muzyki" zwrócił się także o pomoc finansową do szefa koncernu Alphabet Larry'ego Page'a.

Kanye West: mam 53 mln dolarów długu:

Kanye West: mam 53 mln dolarów długuTVN24 Biznes i Świat

Autor: mb//km / Źródło: Reuters

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock