Długi weekend, długie przerwy. Uważaj, jeżeli masz konto w jednym z tych banków

Pieniądze

shutterstock.comIng Bank Śląski, Volkswagen Bank i T - Mobile zaplanowały przerwy techniczne na długi weekend

Przed nami długi weekend, a wraz z nim przerwy techniczne w pracy niektórych banków. Klienci powinni przygotować się na niedogodności. A ważne przelewy lub inne operacje wykonać wcześniej.

ING Bank Śląski

Przerwę techniczną zaplanował ING Bank Śląski. Bank informuje o pracach serwisowych, które będą przebiegać w nocy z niedzieli na poniedziałek (13/14 sierpnia), planowo w godz. 0.00-5.00.

Problemy będą w korzystaniu z bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej dla klientów detalicznych - Moje ING wersja mobilna, systemu bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych - ING Business oraz jego wersji mobilnej, systemu ING CardsOnLine, systemu rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir, płatności BLIK oraz NFC, płatności Mastercard w telefonie, o czym informuje ING na stronie internetowej.

"Ponadto: nie będzie możliwości aktywowania kart i nadawania PIN, mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych." - napisano w komunikacie.

Volkswagen Bank

13 sierpnia br. w godzinach 00:00 - 01:30 na problemy powinni się przygotować klienci Volksvagen Bank. Prace serwisowe spowoduja, że "mogą wystąpić utrudnienia w autoryzacji transakcji, dokonywanych przy użyciu kart płatniczych Visa Volkswagen Bank." - pisze bank na stronie internetowej.

T- Mobile Usługi Bankowe

W sobotę 12 sierpnia brak dostępu do usług bankowości elektronicznej będą mieli klienci T- Mobile Usługi Bankowe. Trudności planowo będą występować w nocy, w godz. od 01.00 do 07.00.

Santander Bank

Prace techniczne, które mają potrwać od godzin wieczornych 14 sierpnia do 16 sierpnia zaplanował też Santander Consumer Bank. Przerwa nie powinna być uciążliwa dla klientów banku, który nie prowadzi kont, usług związanych z płatnościami, rozliczeniowych, itp.

Przestoje w funkcjonowaniu bankowości elektronicznej nie będą dotyczyć Banku Zachodniego WBK, który też należy do grupy Santander.

Autor: ps/gry / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: shutterstock.com