Pieniądze

Lepiej trzymaj gotówkę w portfelu. Weekendowe przerwy w kilku dużych bankach

Pieniądze

[object Object]
Irytujące opłaty bankowe. Jak się ich ustrzec?
wideo 2/4

Brak dostępu do rachunków w bankowości internetowej i mobilnej - między innymi takie utrudnienia czekają klientów tych banków, które zaplanowały na weekend prace serwisowe.

BGŻ BNP Paribas

Klienci banku BGŻ BNP Paribas korzystający z serwisu Sygma Online, który pozwala zarządzać swoją kartą kredytową przez internet powinni przygotować się na utrudnienia.

Jak informuje bank serwis nie będzie dostępny już od piątku od godz. 14 do soboty do godz. 5.00.

Deutsche Bank

Przerwy techniczne w najbliższych dniach zaplanował również Deutsche Bank. W sobotę 9 września od godz. 00.00 do 10.00 niedostępne będą systemy: db easyNET i db powerNET oraz szybkich płatności internetowych. A w niedzielę 10 września w godz. 2.00 do 10.00 w ograniczonym zakresie będzie można korzystać z usługi Teleserwisu. Bank poinformował również, że w podanych terminach mogą występować utrudnienia przy realizacji niektórych transakcji za pomocą kart płatniczych.

Eurobank

W cierpliwość będą musieli uzbroić się również klienci Eurobanku, którzy w nocy z 9 na 10 września (z soboty na niedzielę) w godz. 00.00 - 1.00 oraz 4.00 do 6.00 będą chcieli korzystać serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej. W wyżej wymienionych godzinach nie będzie to możliwe.

Volkswagen

Prace techniczne w systemach banku Volkswagen będą prowadzone 10 września od godz. 7.30 do godziny 15.00. - W związku z tym dostęp do rachunków przez Internet i telefon może być utrudniony - poinformował bank i zaapelował do klientów, aby planowane operacje finansowe przeprowadzić wcześniej.

Raiffeisen Polbank

Utrudniania, ale 14 września (czwartek) czekają też klientów Raiffeisen Polbank. W tym dniu mogą wystąpić przerwy w dostępności usługi 3D-Secure, skutkujące chwilowymi utrudnieniami podczas dokonywania transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

Autor: mb/gry / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości