Artykuł sponsorowany. Alior Bank rozwija portal zafirmowani.pl i zaprasza przedsiębiorców do współpracy

Pieniądze

Artykuł sponsorowany | Artykuł sponsorowanyMateriał sponsorowany. Alior Bank rozwija portal zafirmowani.pl i zaprasza do współpracy

Zapracowany? Zakręcony? Zabiegany? Może lepiej zafirmowany na punkcie własnego biznesu? Portal zafirmowani.pl to interaktywna platforma dla mikro i małych przedsiębiorców, który cały czas się rozwija. To już nie tylko źródło wiedzy i narzędzia pomocne w prowadzeniu firmy, jak choćby bezpłatna aplikacja do księgowości, ale też współpraca w ramach cyklu konferencji i warsztatów.

Portal zafirmowani.pl został uruchomiony w 2016 r. i jest stale rozbudowywany o nowe treści merytoryczne prezentowane w formie artykułów i materiałów wideo z zakresu: prawa, podatków, kadr i HR, marketingu i bezpieczeństwa oraz dotacji unijnych. Tematyka materiałów tworzonych wraz ze specjalistami m.in. z firmy EY, LINK 4, PCFK, a także prawnikami i ekonomistami, obejmuje zagadnienia dotyczące prowadzenia i finansowania działalności gospodarczej w Polsce. Dodatkowo eksperci dostępni za pośrednictwem portalu odpowiadają na pytania użytkowników oraz pomagają im w zakładaniu i rozwijaniu firmy.

Zarejestrowani użytkownicy portalu mogą skorzystać z bezpłatnej aplikacji księgowej online. Umożliwia ona przedsiębiorcom: wystawianie faktur, rozliczanie amortyzacji, monitorowanie płatności oraz terminarza zobowiązań np. wobec ZUS czy US oraz automatyczne generowanie deklaracji podatkowych, np. PIT-5 i VAT-7. Warto wspomnieć, że użytkownicy mają dostęp do księgowości z dowolnego miejsca na całym świecie za pomocą komputera, tabletu czy smartfona.

Portal oferuje także bazę przydatnych dokumentów: wzorów umów o pracę, sprzedaży czy nawet przykładowy biznesplan. Co więcej, na zafirmowani.pl można znaleźć wnioski i formularze. niezbędne do prowadzenia firmy.

Do portalu regularnie zapraszani są partnerzy – firmy zewnętrzne, które przygotowują specjalne oferty i rabaty na swoje produkty i usługi. Obecnie użytkownicy mogą skorzystać np. ze zniżek na ubezpieczenia LINK 4, usługi T-Mobile, a nawet bezpłatnego audytu inwestycyjnego firmy doradczej EBDF, specjalizującej się w pozyskiwaniu środków pochodzących z funduszy europejskich. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą brać udział w bezpłatnych, interaktywnych szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów.

Dzięki portalowi zafirmowani.pl przedsiębiorcy nie tylko zyskują kompleksową wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej, ale nawiązują również relacje biznesowe i promują swoją firmę. Przy pomocy wirtualnych wizytówek pozyskują nowych kontrahentów i partnerów, a dostępna społeczność przedsiębiorców pozwala na dzielenie się doświadczeniami pomiędzy użytkownikami serwisu.

Więcej informacji znajdziesz tu.

stparam=ncfrklegjd

Autor: . / Źródło: Artykuł sponsorowany

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock