Znakomite wyniki oglądalności TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

TVN24 BiSAdam Pieczyński redaktor naczelny TVN24 i TVN24 Biznes i Świat

TVN24 Biznes i Świat, drugi kanał informacyjny TVN, w niespełna miesiąc od uruchomienia osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. Badania potwierdzają dynamiczny wzrost liczby widzów zarówno w pasmach poświęconych sprawom międzynarodowym, jak i biznesowym.

Według wstępnych danych przygotowanych dla TVN przez Nielsen Audience Measurement w kulminacyjnym momencie relacji z Kijowa 22 stycznia 2014 roku liczba widzów w grupie ogólnej 4+ wyniosła 200 tys., a w ciągu całej doby stacja zgromadziła łącznie 1,34 mln widzów. Z kolei 24 stycznia w grupie komercyjnej widzów w wieku 16-49 lat TVN24 Biznes i Świat był drugim, zaraz po TVN24, najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w Polsce.

To dopiero początek

- Przed nami jeszcze długa droga, aby utrwalić zdobytą już pozycję. Mamy świadomość, że wiele rzeczy trzeba ulepszyć i pracujemy nad zmianami, które pozwolą poczuć polskim widzom, że śledzą w czasie rzeczywistym wydarzenia na całym świecie. Jednak już te pierwsze dane potwierdzają nasze spostrzeżenia o rosnącym zainteresowaniu Polaków sprawami międzynarodowymi i upewniają nas, że TVN24 Biznes i Świat jest ciekawym uzupełnieniem oferty programowej TVN24 - mówi Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych oraz redaktor naczelny TVN24 i TVN24 Biznes i Świat.

Sebastian Podkościelny, zastępca redaktora naczelnego stacji, odpowiedzialny za program TVN24 Biznes i Świat, powiedział: - Kanał TVN24 Biznes i Świat będzie konsekwentnie realizował plan, który zakłada, że rozumienie sytuacji biznesu w Polsce, nie jest możliwe bez poznania szerszego kontekstu międzynarodowego.

Nowy kanał od stycznia

TVN24 Biznes i Świat to drugi kanał informacyjny grupy TVN. Widzowie znajdują w nim wiadomości o tematyce gospodarczej i międzynarodowej. TVN24 Biznes i Świat to najświeższe i najważniejsze informacje o tym, co dzieje się na krajowych i zagranicznych rynkach. Ukazuje to, jak świat polityki przenika się z gospodarką.

Gdzie oglądać?

TVN24 Biznes i Świat mogą oglądać abonenci platform satelitarnych NC+, Cyfrowego Polsatu i Oragne, telewizji kablowej UPC, VECTRA, MULTIMEDIA, TOYA, INEA oraz platform IPTV ORAGNE i NETIA. Program można zobaczyć także u ponad 200 lokalnych operatorów telewizji kablowej i IPTV w całej Polsce.

Autor: TVN24 Biznes i Świat / Źródło: TVN24 Biznes i Świat