Najnowsze

Aktorka z "trzema nogami" na okładce prestiżowego magazynu

Najnowsze

Aktorka z trzema nogami. Ogromna wpadka na okładce prestiżowego magazynu
TVN24 BiSAktorka z trzema nogami. Ogromna wpadka na okładce prestiżowego magazynu

To miała być tradycyjna okładka ze zdjęciem gwiazd show biznesu. Zdjęcie "Vanity Fair" okazało się jednak mniej tradycyjne, niż można było się spodziewać. Widać na nim aktorkę Reese Witherspoon z dodatkową nogą. Po lawinie komentarzy magazyn znalazł wytłumaczenie dla niefortunnego zdjęcia. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.

Gwiazda pokazała, że ma poczucie humoru. Witherspoon we wpisie na Twitterze wyraziła nadzieję, że mimo iż ma trzecią nogę, fani zaakceptują ją taką, jaka jest.

Co ciekawe, aktorka nie była jedyną osobą, która otrzymała dodatkową część ciała. BBC zwraca uwagę, że na zdjęciu zakulisowym, które zostało już wprawdzie usunięte ze strony internetowej "Vanity Fair", Oprah Winfrey miała trzecią rękę.

Także ona odniosła się do tej sprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Winfrey napisała w odpowiedzi na wpis Reese Witherspoon, że akceptuje nowy wygląd aktorki, jednocześnie wyrażając nadzieję, że tak samo aktorka zaakceptuje jej trzecią rękę.

Głos po wpadce zabrał także sam magazyn. Jak podaje BBC, według "Vanity Fair" trzecia noga aktorki to tak naprawdę w rzeczywistości "podszewka jej sukienki". W przypadku Winfrey przyznano, że dokonano korekty na stronie.

Rzecznik magazynu w rozmowie z "The Hollywood Reporter" dodatkowo poinformował, że mimo wykonanych zdjęć i przeprowadzonego wywiadu - jeszcze przed publikacją - z okładki usunięto Jamesa Franco.

- Podjęliśmy decyzję, aby nie włączać Jamesa Franco do okładki, gdy dowiedzieliśmy się o zarzutach przeciwko niemu - powiedział. Chodzi o oskarżenia o molestowanie seksualne.

Nie było jednak potrzeby wykonywania kolejnej sesji, ponieważ osoby znajdujące się na okładce były fotografowane osobno w małych grupach.

Program "24 Godziny" od poniedziałku do piątku o godz. 21.00 na antenie TVN24 BiS.

Autor: red./ms / Źródło: TVN24 BiS, BBC

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości