Zamów świńską grypę. Przyjdzie za 7 dni

Najnowsze

Aktualizacja:
giantmicrobes.plGigantyczne mikroby czekają w sieci

- Zamów sobie katar, grypę, kaszel a nawet ebolę czy prawdziwą marsjańską zarazę. Wybierz ukochaną chorobę - tak swoje produkty reklamuje jeden ze sklepów internetowych sprzedający pluszowe zabawki w kształcie mikrobów. Nowością w ofercie jest świńska grypa, a bestsellerem... syfilis.

W swoim niecodziennym asortymencie sklep ma kilkadziesiąt pluszowych zabawek wzorowanych na wyglądzie mikrobów widzianych przez mikroskop. Tyle, że milion razy większych. Pluszaki mają od 13 do 18 cm długości, kosztują ok. 35 zł, a na dostawę czeka się do siedmiu dni. W zestawie jest też obrazek prawdziwego mikroba. - Dzięki temu może służyć zarówno jako pomoc naukowa dla dziecka jak i zabawna niespodzianka dla każdego obdarzonego minimum poczucia humoru - reklamuje się sklep.

Choroba nie wybiera

A chorób jest "do wyboru do koloru". Fani nowinek mogą kupić sobie np. wirusa świńskiej grypy, podobnego - wg sprzedających - do prosiaczka, który "na szczęście świńskiej grypy nie przenosi".

Wielbiciele klasyki mogą wybierać spośród anginy, zapalenia ucha, czy rodzajów poszczególnych komórek: tłuszczowej, mózgowej itd. Dla tych o mocnych nerwach do kupienia jest dżuma, malaria czy tyfus. Na liście bestsellerów pierwsze miejsce zajmuje syfilis. Lubiący eksperymenty mogą wziąć go w zestawie z HIV czy rzeżączką.

Sklep ma też ofertę dla zdrowych: kubki, breloczki i dozowniki do mydła.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: giantmicrobes.pl