Zamiast grać w piłkę reklamuje hulajnogę

Najnowsze


Lionel Messi, argentyński piłkarz FC Barcelony będzie reklamował "kosmiczną hulajnogę". Produkt skierowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a reklamy pojawią się niebawem w telewizji w czasie mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Światowej klasy piłkarz podpisał trzyletni kontrakt z holenderską firmą Easy2.Company BV. W ramach umowy Lionel Messi nie będzie grał w piłkę, ale pomoże promować hulajnogę pod marką "Messi".

Przykład dla dzieci

Według Josta Bloma, dyrektora holenderskiej firmy poszukiwanie odpowiedniej gwiazdy, która będzie odpowiednio reklamować hulajnogę nie było łatwe. Wszystko przez to, że taka osoba powinna łączyć w sobie trzy cechy: energiczny sposób przemieszczania się, sportowy tryb życia i zabawę na świeżym powietrzu.

- Messi jest uwielbiany na całym świecie. Jest sympatyczny, wysportowany, a dla wielu dzieci jest przykładem na to, co można osiągnąć w życiu, gdy tylko wierzymy w siebie - mówi Blom.

Zamiast roweru

Kosmiczna Hulajnoga zdobyła już popularność na całym świecie i coraz częściej zastępuje rower. Według producenta uwielbiają ją przede wszystkim dzieci i młodzież. Pojazd jest napędzany przez jeżdżącą nim osobę, która wykonuje nogami ruchy w górę i w dół na metalicznej desce. Napęd jest przesyłany łańcuchem do tylnego koła.

Autor: msz//gry/kwoj / Źródło: tvn24bis.pl