Za "trójkę w lotka" dostaniesz więcej

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24"Trójka" będzie większa o cztery zł

- Totalizator Sportowy podnosi o cztery zł najniższą wygraną w swojej najpopularniejszej grze. Zamiast dotychczasowych 20 zł za poprawne wytypowanie trzech z sześciu wylosowanych liczb w jednym zakładzie Lotto, gracze dostaną 24 zł.

Na razie wyższa wypłata ma obowiązywać od 6. września do końca roku, ale nie jest wykluczone, że zostanie na stałe, jeśli, jak podkreśla TS w komunikacie, "przypadnie Graczom do gustu".

Prosili, więc mają

Totalizator podkreśla, że zwiększa kwotę wygranej na prośbę graczy. - W uwagach zgłaszanych w bezpośrednich kontaktach i w wymienianej korespondencji zwracali uwagę, że wypłata za trafione trzy liczby nie wystarcza na zawarcie ośmiu zakładów na kolejne losowanie - wyjaśnia cytowany w komunikacie Piotr Gawron, rzecznik Totalizatora.

Na kuponie Lotto jest bowiem osiem zakładów, na których zaznaczamy 6 z 49 liczb i z których każdy kosztuje trzy zł. Tak więc po zmianie gracz, który trafi "trójkę", otrzyma równowartość ośmiu zakładów, czyli całego kuponu. Przy każdym losowaniu jest zazwyczaj kilkadziesiąt tysięcy takich osób.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24