Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: nowy rząd a polityka międzynarodowa

Najnowsze


Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat zapytamy, jakie zadania na arenie międzynarodowej stoją przed nowym polskim rządem? Zastanowimy się też, jakie konsekwencje mogą mieć protesty w Moskwie i co dziś znaczy być "eko"?

"Epicentrum"

W programie "Epicentrum" o 20.00 wrócimy do protestów w Moskwie i Hongkongu. Będziemy rozmawiać o tym, czym obecnie jest odwaga cywilna, jak mówić "nie" oraz jakie konsekwencje mogą przynieść protesty w Moskwie? Zastanawiać się także nad współczesną ekologią, która coraz mocniej wkracza w nasze życie. Gości zapytamy, z czego są w stanie zrezygnować, aby być bardziej ekologiczni oraz czy bycie "eko" to tylko pusty slogan. Pokażemy także zjawisko "Homesharing", czyli brytyjski sposób na drogie mieszkania w Wielkiej Brytanii. Czy koniecznie chcemy żyć na swoim i, czy kredyt mieszkaniowy zawsze oznacza pętlę na szyi kredytobiorcy? Gośćmi programu "Epicentrum" będą Tomasz Lipiński i Anna Kędzierska, psycholog i trener personalny.

"Świat"

W programie "Świat" zapytamy Andrzeja Olechowskiego, współtwórcę Platformy Obywatelskiej i ekonomistę o to, jakie wyzwania, nie tylko na krajowym podwórku, stoją przed nowym polskim rządem? Początek programu o godz. 21.00.

"Bilans"

O godz. 21.40 Robert Stanilewicz w "Bilansie" podsumuje dzień na GPW i światowych parkietach.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" o godz. 22.00 podsumujemy najważniejsze wydarzenia dnia w Polsce i na świecie.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS