W TVN24 Biznes i Świat program specjalny o sytuacji na Ukrainie

Najnowsze

tvn24W kasku i kamizelce. Reporter TVN24 między milicją a demonstrantami

W TVN24 Biznes i Świat od rana trwa program specjalny poświęcony sytuacji na Ukrainie. Wspólnie z ekspertami zastanawiamy się, w jakim kierunku potoczą się wydarzenia i obserwujemy, jak reaguje na nie świat.

W starciach opozycji z siłami rządowymi w Kijowie zginęło już kilkadziesiąt osób, a tysiąc zostało rannych. Na kijowskim Majdanie znów całą noc płonęła ściana ognia oddzielająca demonstrantów od państwowych służb bezpieczeństwa. Niespokojnie jest także w innych miastach Ukrainy: w Iwano-Frankowsku, Tarnopolu i we Lwowie demonstranci zajęli siedziby służby bezpieczeństwa i komisariaty.

Dwie anteny, dwa spojrzenia

W TVN24 Biznes i Świat wraz z zaproszonymi gośćmi przez cały dzień będziemy analizować możliwe dalsze scenariusze rozwoju wypadków. Obserwujemy też, jak na sytuację na Ukrainie reaguje Europa, USA i Rosja. Pytamy ekspertów czy Zachód nałoży sankcje na Wiktora Janukowycza i czy okażą się one skuteczne. Przyglądamy się też, jak w obliczu kryzysu politycznego radzi sobie gospodarka i jaki ma to wpływ na polskie firmy.

Jednocześnie w TVN24 na bieżąco śledzimy wydarzenia rozgrywające się na ulicach Kijowa i innych ukraińskich miast. Pytamy też polskich polityków o ich ocenę sytuacji i prognozy na przyszłość dla Ukrainy.

"Świat" i "24 godziny" - wydania specjalne

O godz. 20.00 rozpocznie się wydanie specjalne programu Bartosza Węglarczyka "Świat" poświęconego w całości wydarzeniom na Ukrainie, a dwie godziny później - wydanie specjalne magazynu "24 godziny".

Autor: msz//gry / Źródło: TVN24 BiS