Najnowsze

Ukraina: wydania specjalne programów w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

TVN24 Biznes i Świat"Świat" - wydanie specjalne - niedziela godz. 17.30

W związku z wydarzeniami na Ukrainie kanał TVN24 Biznes i Świat przygotował w niedzielę program specjalny. Wypełnią go rozmowy z ekspertami, serwisy informacyjne poświęcone sytuacji na Ukrainie oraz wydanie specjalne magazynu "Świat" Bartosza Węglarczyka.

Według najnowszych informacji, około 200 milicjantów i funkcjonariuszy Berkutu opuściło Ukraiński Dom, w którym byli oblegani przez około pięć godzin przez demonstrantów. Gmach, w którym znajduje się centrum konferencyjne, był szturmowany przez przeciwników obecnych władz Ukrainy, którzy usiłowali wyprzeć stamtąd oddział milicjantów. Protestujący atakowali budynek obawiając się, że znajdująca się w nim milicja zaatakuje ich barykady.

Jak dowiedziała się TVN24, premier Donald Tusk rozmawiał telefonicznie z liderem opozycyjnej partii Batkiwszczyna Arsenijem Jaceniukiem.

Program specjalny w TVN24 BiS

Sytuację na Ukrainie będzie można na bieżąco śledzić na antenie TVN24 Biznes i Świat, zaś zaproszeni goście skomentują najnowsze doniesienia z Kijowa i spróbują odpowiedzieć na pytania, czy Ukrainie można pomóc? A jeśli tak, to w jaki sposób?

O 12:47 gościem TVN24 BiS będzie Jacek Piechota z Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

O 13:10 na antenie rozmowa z Janem Piekło z Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej.

O 13:35 w studio TVN24 Biznes i Świat pojawi się Marcin Święcicki, poseł PO i wiceprzewodniczący Polsko-Ukraińskiej Grupy Parlamentarnej.

O 15.00 serwis informacyjny w całości poświęcony wydarzeniom na Ukrainie.

O 17:30 wydanie specjalne magazynu "Świat" Bartosza Węglarczyka.

GDZIE OGLĄDAĆ TVN24 BiŚ? SPRAWDŹ

Autor: rf/klim/ / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Biznes i Świat

Pozostałe wiadomości