TVN24 najczęściej cytowaną stacją

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24TVN24 po raz kolejny była we wrześniu najczęściej cytowaną stacją telewizyjną

TVN24 i TVN to niekwestionowani liderzy wśród najbardziej opiniotwórczych stacji telewizyjnych we wrześniu - wynika z rankingu Instytutu Monitowania Mediów. W zestawieniu portali internetowych tvn24.pl zajęło trzecie miejsce za portalami onet.pl i gazeta.pl.

Na informacje TVN24 inne media powoływały się we wrześniu 385, a na TVN-u 83 razy. Trzecie miejsce w zestawieniu stacji telewizyjnych zajęło TVP Info z 74 cytowaniami a dopiero czwarte TVP1 (55 cytowań). Jednocześnie TVN24 w rankingu ogólnym zajęła czwartą pozycję - za trzecim RMF FM (417 powołań na informacje), drugą "Rzeczpospolitą" (584) i pierwszą "Gazetą Wyborczą" (695).

Wśród portali internetowych najczęściej powoływano się na informacje gazety.pl (90 cytowań) i onet.pl (80). My zajęliśmy trzecie miejsce z 66 cytowaniami.

Głównymi tematami, w kontekście których we wrześniu cytowały się media były wybory parlamentarne, a także "polityka polska" oraz "rankingi i sondaże". Tematyka wyborcza zepchnęła na dalsze pozycje wakacyjne newsy o celebrytach, natomiast optymistycznie wysoko znalazły się doniesienia ze świata kultury i sztuki (144 cytowania i ósme miejsce wśród tematów).

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24