TVN zmienia polski przemysł

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN CNBC BIZNESTVN CNBC Biznes - nowa jakość informacji ekonomicznej

Grupa TVN została wyróżniona tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł” za wkład w edukację ekonomiczną milionów Polaków oraz za stałą obecność i wysoki poziom tematyki gospodarczej w ofercie programowej TVN.

- TVN, jako pierwsza spośród stacji telewizyjnych w Polsce, naprawdę doceniła rolę programów biznesowych – zarówno w dziedzinie informacji, jak i publicystyki. Od uruchomienia TVN24, pierwszego w Polsce kanału informacyjnego, tematyka gospodarcza była jego mocnym punktem - napisano w uzasadnieniu. Podkreślono, że szybkość i kompetentność informacji ekonomicznych i publicystycznych są punktem odniesienia dla innych stacji telewizyjnych.

Jury wskazywało też na nową wartość stacji, jaką było uruchomienie w 2007 roku programu TVN CNBC Biznes. - Rola, jaką nowy kanał pełni w stacji TVN, wskazuje, że jest to i będzie w przyszłości ważne źródło informacji gospodarczych oraz platforma wymiany poglądów, źródło komentarzy i ocen - uważają jurorzy.

Tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł" nagradzane są firmy, instytucje, osoby publiczne czy wydarzenia, które miały największy wpływ na przemiany ekonomiczne w mijającym roku.

Nagroda przyznawana jest od ośmiu lat przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości, wydawcę Miesięcznika Gospodarczego "Nowy Przemysł". Laureatów wybiera kolegium redakcyjne miesięcznika wspomagane przez opiniotwórcze grono osób wyróżnionych w ubiegłych latach.


Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN CNBC BIZNES