TVN Idealnym Pracodawcą

Najnowsze

Aktualizacja:
tvnTVN Idealnym Pracodawcą

TVN po raz kolejny został uznany za Idealnego Pracodawcę w Polsce. Wyboru dokonali studenci, którzy uznali telewizję TVN za swoje wymarzone miejsce pracy podczas V edycji badania wizerunku pracodawców Universum Student Survey 2011.

TVN zdobył tytuł Idealnego Pracodawcy 2011 w dwóch kategoriach: „Biznes” i „Nauki Humanistyczne”. Dodatkowo, TVN zajął 9. miejsce w kategorii „Nauki ścisłe” oraz 10. w kategorii „IT”.

- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, które wpływa nie tylko na wartość marki pracodawcy, ale zmniejsza również koszty dotarcia do interesujących kandydatów na rynku pracy. Cieszy nas trend, który pozwala nam odbierać nagrodę dla TVN SA jako Idealnego Pracodawcy trzeci rok z rzędu - cieszy się dyrektor personalna TVN Joanna Malinowska-Parzydło.

Universum Student Survey to niezależne badanie przeprowadzane co roku wśród studentów w 28 krajach na całym świecie. Jego celem jest poznanie oczekiwań i preferencji studentów, związanych z planowaną przez nich karierą i rozwojem zawodowym. Badanie pozwala także na przeanalizowanie jakości wizerunku pracodawców na wybranym rynku pracy oraz czynników przesądzających o ich atrakcyjności.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn