TVN i T-Mobile rozpoczynają współpracę. Powstanie nowy serwis SVOD

Najnowsze

tvn24TVN i T-Mobile stworzą serwis SVOD Strefa T-Mobile

TVN S.A. oraz T-Mobile Polska zawarły strategiczne partnerstwo i wspólnie uruchomią w najbliższym czasie nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) Strefa T-Mobile, działający pod marką Player i oferowany wszystkim obecnym i nowym klientom indywidualnym T-Mobile - poinformowały spółki w komunikacie.

Strefa T-Mobile, działająca w ramach usługi Player, po raz pierwszy w historii zaoferuje dostęp na żywo do flagowych programów TVN, możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie – a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo - podały spółki.

Serwis będzie dostępny na urządzeniach przenośnych z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone oraz w wersji internetowej.

Jak tłumaczy Markus Tellenbach, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny TVN, firma chce umacniać swoją wiodącą pozycję na na rynku usług wideo na żądanie (VOD). - Bardzo się cieszę z zawarcia partnerstwa strategicznego z T-Mobile Polska w celu dalszego rozwoju innowacji i najlepszych w swojej klasie usług. TVN Player z ponad 800 tysiącami zarejestrowanych użytkowników osiągnął w Polsce pozycję wiodącego serwisu wideo o charakterze rozrywkowym, a poprzez serwis Player dla klientów T-Mobile rozbudowuje zakres swoich usług oferując popularne treści z Hollywood, jak również specjalną sekcję dla dzieci i dostęp do telewizji na żywo poprzez serwis SVOD - mówi.

Według Grzegorza Borsa, członka zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialnego za rynek prywatny, T-Mobile "w ciągu ostatnich czterech lat budował solidne fundamenty potrzebne do realizacji tej strategii: najlepszą sieć i najlepszą obsługę klienta". - Dzięki temu dziś, gotowi jesteśmy zaoferować tak innowacyjne produkty, jak usługi bankowe czy zarządzanie flotą pojazdów. Bardzo się cieszę, że - wraz z TVN otworzymy wkrótce przed naszymi klientami drzwi do świata mobilnej rozrywki, tak, by mogli jeszcze lepiej doświadczyć „najlepszej sieci” i osobiście poczuć, co to hasło oznacza - mówi Bors.

Autor: pp//bgr / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24