TVN firmą o najlepszym wizerunku

Najnowsze

TVN24.plTelewizja TVN wyróżniona

Telewizja TVN została uznana przez polskich menedżerów za firmę o najlepszym wizerunku w Polsce. W rankingu "Manager Magazin" zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając stu rywali. To wynik o jedną pozycję lepszy niż przed rokiem.

Badanie wizerunku spółek, przeprowadzone zostały na zlecenie miesięcznika "Manager Magazin" wśród kadry zarządzającej z ponad 500 przedsiębiorstw.

- Pierwsze miejsce w rankingu "Manager Magazin" traktujemy jako ogromne wyróżnienie. Cieszy nas, że tak opiniotwórcza grupa doceniła naszą konsekwentną politykę programową, spójność działań marketingowych oraz wysoki standard obsługi klientów – komentuje Marek Szafarz, Dyrektor Działu Marketingu Grupy TVN.

Wysokie, czwarte miejsce zajęła również Grupa Onet, która awansowała o dwie pozycje. Z branży medialnej poza TVN i Grupą Onet w rankingu znalazła się tylko Agora, która zajęła miejsce w piątej dziesiątce zestawienia.

"Manager Magazin" bada wizerunek przedsiębiorstw w Niemczech od ponad 20, a w Polsce od 3 lat, poddając weryfikacji jakość ich produkcji lub usług, zdolność do innowacji, podejście do klienta, dynamikę wzrostu oraz reklamę i PR. Celem rankingu jest wyróżnienie marek wizerunkowo najlepszych.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl