Telewizja n już w salonach Orange

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24Telewizja n już w salonach Orange

Grupa TP wprowadziła do sprzedaży w swoich salonach Telewizję na Kartę HD n - produkt Grupy TVN. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup zestawu telewizji n w salonie TP lub Orange w grudniu i w styczniu, otrzymają dodatkowo dwa miesiące darmowego dostępu do pełnej oferty. W środę nastąpiło odsłonięcie logo telewizji n na pierwszym salonie TP Orange.

Ponadto, w styczniu telewizja n rozpocznie sprzedaż mobilnego dostępu do internetu Orange Free. To pierwsze efekty ramowej umowy o współpracy, którą obydwie firmy podpisały w październiku tego roku.

Będą kolejne wspólne oferty

- Start sprzedaży Telewizji na Kartę w salonach TP i Orange, a także dystrybucja przez telewizję n mobilnego internetu Orange Free, to pierwszy krok, który wypełnia treścią naszą umowę z Grupą TVN. To też przedsmak naszych kolejnych wspólnych ofert, nad którymi już pracujemy. Jestem przekonany, że nasza współpraca stworzy nową jakość na rynku płatnej telewizji i internetu – powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

N jest najbardziej innowacyjną platformą płatnej telewizji w Polsce, co zostało niedawno potwierdzone poprzez wprowadzenie pierwszego serwisu 3D. Gwarantuje to realizację celów TP jako dostawcy najlepszych innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla swoich klientów.

Największa oferta na rynku

- W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o 10 kolejnych kanałów HD i na dzień dzisiejszy oferujemy 20 kanałów HD, co czyni naszą ofertę największą na rynku. Wierzę, że nasza wspólna oferta zyska uznanie i sympatię naszych klientów. Dzięki temu mamy szansę na realizację EBITDA Grupy TVN o łącznej wartości przynajmniej 100 mln złotych w pięcioletniej perspektywie – powiedział Markus Tellenbach, Prezes Zarządu Grupy TVN.

- Wnosimy do tego partnerstwa wiedzę z zakresu telewizji, najnowsze technologie. Dzięki technologii telewizji na kartę TNK, oferujemy klientom TP i Orange 12 kanałów HD przez 5 miesięcy za darmo. Na początku 2011 roku planujemy także wprowadzenie na rynek pierwszego kanału 3D - będzie on także częścią tej oferty - powiedział Tellenbach w TVN CNBC.

Jak to działa?

Telewizja na Kartę HD to dostęp do bogatej oferty kanałów tematycznych, w tym w jakości High Definition, bez konieczności podpisywania umowy i opłacania abonamentu. Usługa działa na zasadzie doładowania, podobnie jak w przypadku telefonu komórkowego na kartę. Klient sam decyduje, kiedy doładuje swoje konto, jakie kanały i przez jaki czas chce oglądać.

W zestawie startowym, który można już kupić w ponad 250 salonach TP i Orange, znajduje się dekoder HD z funkcją „nagrywarki’’ i wbudowanym tunerem naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T oraz karta umożliwiająca odbiór pełnej oferty programowej, czyli pakietów: Domowego HD i Domowego HD Premium przez 3 miesiące od dnia aktywacji. Na start współpracy firmy zaproponowały promocję dla klientów, którzy kupią Telewizję na Kartę HD w salonie TP i Orange. Jeśli zdecydują się na usługę jeszcze w grudniu, otrzymają dodatkowe dwa miesiące dostępu do pełnej oferty bez opłat. Ci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty w styczniu, otrzymają w prezencie jeden dodatkowy miesiąc.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24