Szósty operator komórkowy stawia na kobiety

Najnowsze

TVN24Klientami myAvon mają być głównie kobiety

We wtorek ma zostać oficjalnie przedstawiona oferta myAvon, wirtualnego operatora komórkowego stworzonego przez firmę Avon - producenta i dystrybutora kosmetyków. Będzie działać, wykorzystując sieć PTK Centertel i oferować usługi przedpłacone przeznaczone przede wszystkim dla kobiet - konsultantek i klientek Avon - czytamy w "Gazecie Prawnej".

myAvon nie będzie najtańszym operatorem na rynku. Minuta rozmowy do innych sieci, w tym stacjonarnych, ma kosztować 69 gr, rozmowa w sieci - 40 gr, SMS - 20 gr, a MMS - 45 gr. Karta SIM ma kosztować 3 zł. W mBank Mobile - u innego wirtualnego operatora - minuta rozmowy do wszystkich kosztuje 45 gr, a w Play od 24,5 gr do 49 gr.

Atutem myAvon mają być bonusy dla 200 tys. konsultantek i klientek firmy. Tych drugich jest kilka, a może nawet kilkanaście milionów.

Konta będzie można zasilać przez internet i w 15 centrach obsługi konsultantek Avon, a także wysyłając SMS przez telefon konsultantki. Konsultantki doładowując telefon za pośrednictwem SMS-ów będą miały odroczoną o 21 dni płatność za doładowanie konta. Za każde doładowanie o wartości 5 zł konsultantka ma dostawać premię w postaci jednego avonka. Avonki (1 za 10 zł doładowania) będzie dostawać także za doładowania klientek, które u niej choć raz zasiliły swoje konto. Gdy inna konsultantka zasili konto tej samej klientce, to ona będzie dostawała tzw. avonki za samodzielne doładowania dokonane przez klientkę.

Avonki konsultantka będzie mogła wykorzystać na zakup specjalnie przygotowanych towarów. Klientki myAvon, które doładują telefon u konsultantki, będą mogły taniej kupować wybrane produkty firmy.


Źródło: "Gazeta Prawna"

Źródło zdjęcia głównego: TVN24