Sprawdź swój angielski - i wygraj staż w Reuterze

Najnowsze

Aktualizacja:

Zdajesz maturę? Może warto sprawdzić Twój angielski... A przy okazji jest szansa wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Kanał TVN Lingua zaprasza do Narodowego Testu Języka Angielskiego. Sprawdzić się mogą nie tylko maturzyści.

Próbna matura online pozwoli każdemu internaucie sprawdzić stopień znajomości języka angielskiego. Serwis oferuje liczne zadania z pisemnej matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

- W ten sposób maturzyści będą mieli okazję przekonać się z czym przyjdzie im się zmierzyć na prawdziwej maturze z języka angielskiego - podkreślają twórcy serwisu. Pytania maturalne przygotowało Oxford University Press.

Każdy kto rozwiąże zadania będzie miał szansę otrzymać atrakcyjne nagrody. Dla najlepszego uczestnika matury na poziomie podstawowym przewidziana jest nagroda w postaci miesięcznego stażu w redakcji agencji prasowej Reuters Polska. Najlepszy maturzysta na poziomie rozszerzonym otrzyma 3-letnie stypendium w renomowanej szkole wyższej.

Ponadto, ci, którzy najlepiej zdadzą część pisemną, będą mogli wziąć udział w części ustnej, na antenie TVN Lingua. Internetowa matura potrwa od 9 - 16 kwietnia 2008. Więcej o akcji na stronie TVN Lingua.

Źródło: tvn24.pl, CNN