Seriale TVN w telewizorach Sony Bravia

Najnowsze

Aktualizacja:
plejada.plKadr z serialu "Klub Szalonych Dziewic"

Sony Poland i Telewizja TVN udostępniają od 22 grudnia 2010 użytkownikom telewizorów Bravia oraz odtwarzaczy i kin domowych Blu-ray wyposażonych w funkcję Bravia Internet Video zasoby wybranych produkcji TVN - poinformowały firmy w czwartek komunikacie.

Dzięki nowemu serwisowi użytkownicy będą mieli możliwość oglądania ulubionych seriali, programów rozrywkowych, oraz filmów fabularnych i dokumentalnych w dowolnym, wybranym przez siebie momencie na dużym ekranie i bez konieczności korzystania z komputera.

Wystarczy tylko podłączyć telewizor do internetu i wybrać z menu odbiornika interesującą pozycję programową za pomocą pilota. Na początek w ofercie TVN znajdą się między innymi seriale: "Usta Usta", "Klub Szalonych Dziewic", "Magda M", programy rozrywkowe "Kobieta na krańcu świata", "Kuchenne rewolucje" oraz dokumenty "Polska Jasienicy", "Generał serial" i cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie".

- Cieszymy się, że możemy zaoferować nową możliwość oglądania ulubionych produkcji TVN. Współpraca z Sony odpowiada na oczekiwania naszych widzów, którzy coraz chętniej korzystają z najnowszych technologii. Obserwując zmiany w sposobie konsumpcji mediów uznaliśmy, że jest to odpowiedni moment na wzbogacenie naszej oferty o taką usługę – mówi Małgorzata Gratys, zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Specjalnej TVN.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: plejada.pl