Rosja mówi "nie" dla Ukrainy w NATO. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze


Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow oświadczył dzisiaj, że błędem jest "bezustanna" - jak to określił - ekspansja NATO. Podkreślił, że neutralny status Ukrainy jest sprawą kluczową dla jej własnych interesów narodowych. O tym w programie "Świat" Bartosz Węglarczyk porozmawia z szefem BBN gen. Stanisławem Koziejem.

"Epicentrum"

9-latkowie na lekcjach w USA po raz pierwszy widzą papierowy słownik i... uczą się go obsługiwać. Meksyk króluje w czołówce większości tzw. "indeksów szczęścia", a w kraju panuje bieda, masowa emigracja, wszechwładza karteli narkotykowych, przemoc i korupcja. W programie porozmawiamy też o tym, czy internet grozi wtórnym analfabetyzmem. Gośćmi "Epicentrum" będzie dziennikarka Katarzyna Nowicka i ksiądz Kazimierz Sowa, dyrektor Religia.tv.

"Świat"

Zachód musi dać Rosji gwarancję, że nie przyjmie Ukrainy do NATO – żąda głośno Moskwa. Kijów zapowiada, że gotów jest na wojnę totalną. Co może wydarzyć się w najbliższych dniach? Na te pytania odpowie Stanisław Koziej, szef BBN.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godz. 21.40 podsumujemy najważniejsze informacje z rynków.

"24 godziny"

Na podsumowanie wydarzeń z Polski i ze świata zapraszamy do programy "24 godziny" o godz. 22.00

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat