Roman Młodkowski i TVN CNBC najlepsi!

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN CNBC BIZNESTVN CNBC Biznes wniosła nowa jakość informacji ekonomicznej

Programy Romana Młodkowskiego i kanału TVN CNBC Biznes zostały wyróżnione w rankingu telewizyjnych programów ekonomicznych branżowego miesięcznika Press.

W jury zasiadło 15 dziennikarzy gospodarczych, którzy obejrzeli 10 wskazanych przez Press programów ekonomicznych. Punkty były przyznawane w czterech kategoriach: pomysł, realizacja, warsztat, adresat. Na dziesięć pierwszych miejsc aż połowę zajęły programy Romana Młodkowskiego i kanału TVN CNBC Biznes!

TVN CNBC wziął całe podium!

Pierwsze miejsce zajął magazyn „Firma”, który został oceniony jako najlepszy program ekonomiczny w Polsce. Zaraz za nim znalazł się program „Fakty Ludzie Pieniądze”, uznany za najlepszą propozycję dla widzów szukających najświeższych, rzetelnych informacji giełdowych i poradnikowych. Na czwartym miejscu uplasował się „Bilans tygodnia” jako program dla każdego, kto choć trochę interesuje się gospodarką. Autorem wszystkich trzech programów jest Roman Młodkowski.

Produkcja kanału TVN CNBC Biznes program„90 minut” znalazł się na trzecim miejscu m.in. za dobrą publicystykę ekonomiczną. Z kolei magazyn „Reporterzy”, weekendowy program podsumowujący ekonomiczne wydarzenia tygodnia, uplasował się na szóstym miejscu w rankingu.

Konkurencyjne programy TVP Info, TVP 1 i TV Biznes zajęły dalsze miejsca.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN CNBC BIZNES