Radio PiN żegna się ze słuchaczami. Dziś wyemituje ostatnie audycje

Najnowsze

sxc.huRadio PiN zmienia się w Muzo.fm

To już koniec informacyjno-biznesowego Radia PiN, które zmienia się w Muzo-fm. Dziś radio ostatni raz wyemituje dotychczasowe audycje. Z rozgłośnią rozstają się prawdopodobnie wszyscy dziennikarze i prowadzący - podaje serwis wirtualnemedia.pl

Jak pisze serwis, w środę o zdjęciu audycji dowiedział się zespół radia. Dodaje, że z rozgłośni odejść mają dotychczasowi dziennikarze i prowadzący (obowiązuje ich trzymiesięczne wypowiedzenie). Pozostać ma jednak np. dyrektor muzyczny Marcin Sobesto.

Jest zgoda

Radio PiN ma zmienić nazwę na Muzo.fm. Zgodziła się na to we wtorek Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. - Nadawca oświadczył, że zmiana nazwy nie wpłynie na realizację dotychczasowych zobowiązań koncesyjnych - podkreśla w rozmowie z serwisem Katarzyna Twardowska, rzeczniczka KRRiT. Koncesja nakazuje emisję programu o charakterze informacyjno-biznesowo-muzycznym. Radio PiN powstało w 2002 roku, jako stacja nadająca w Warszawie. Należy do Zygmunta Solorz-Żaka, właściciela Polsatu. Obecnie nadawało także w kilku dużych miastach.

Autor: mn//km / Źródło: wirtualnemedia.pl

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu