Putin nie zdąży odbudować imperium? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

tvn24Suworow: Putin skazany jest na upadek

Wiktor Suworow uważa, że Rosję czeka nagły przewrót albo rozpad na kawałki. - Władimira Putina opuszczają powoli najwytrwalsi przyjaciele i politycy z Europy - mówi w rozmowie z TVN24. Czy prezydenta Rosji czeka upadek? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat.

- Ma miejsce gwałtowny upadek. To się może stać w dowolnym momencie. Może to być nagły przewrót, albo rozpad Rosji na kawałki. Dłużej niż rok się nie utrzymają - ocenia Rosję Władimira Putina, pisarz i były oficer radzieckiego wywiadu Wiktor Suworow, który rozmawiał z reporterem magazynu TVN24 "Polska i Świat".

Wiktor Suworow był oficerem radzieckiej armii i wywiadu wojskowego GRU. Pod koniec lat 70. zbiegł do Wielkiej Brytanii, gdzie zaczął pisać o historii Rosji i ZSRR oraz tajemnicach radzieckiego wywiadu.

Suworow nie wróży jednak Władimirowi Putinowi sukcesu w odbudowaniu imperium. Wręcz przeciwnie: jak przekonywał, Rosję czeka rozpad, a samego prezydenta - upadek. Czy tak się stanie? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć dziś na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Co jeszcze?

Dziś w USA Święto Dziękczynienia. Dzień po to już tradycyjnie święto zakupów, czyli "czarny piątek". Szaleństwo czarnego piątku wchodzi w kulminacyjny moment. Przed wieloma centrami handlowymi rozrastają się miasteczka namiotowe. Duże przeceny przyciągają łowców okazji, którzy przed świętami szukają prezentów dla rodziny, ale też możliwości nabycia produktów w o wiele niższej cenie, niż w ciągu roku. Nie zawsze takie obniżki okazują się korzystne.

W TVN24 Biznes i Świat przyjrzymy się Amerykanom, którzy jak co roku wpadają w zakupowe szaleństwo.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat