Poznaj autorytety polskiego biznesu

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN CNBC BIZNESPoznaj autorytety polskiego biznesu

Znamy już listę osób związanych z gospodarką, ekonomią i biznesem, których nazwiska najczęściej wyszukują polscy internauci i w których prognozy i porady najchętniej wsłuchuje się polski biznes. Zestawienie przygotował instytut Think Tank działający przy Polskiej Radzie Biznesu, we współpracy z Gogle i Instytutem Monitorowania Mediów. TVN CNBC Biznes jest patronem rankingu.

Jest tylko jeden człowiek, którego przedsiębiorcy słuchają bezwzględnie: mentor i guru polskiej transformacji, Leszek Balcerowicz.

Szefowie polskich firm chętniej niż wielkich światowych postaci gospodarki nadstawiają ucha ku polskim ekonomistom. Za wiarygodność, nowatorskie idee i trafne prognozy cenią szczególnie Ryszarda Petru, prof. Witolda Orłowskiego i prof. Krzysztofa Rybińskiego.

Natomiast szef Pekao SA Jan Krzysztof Bielecki, prof. Andrzej Blikle i twórca potęgi Getinu Leszek Czarnecki to najbardziej wiarygodni liderzy w oczach polskiego biznesu . W pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych menedżerów znaleźli się też m.in. Wojciech Kruk, Maciej Witucki, Sławomir Lachowski i Paweł Olechnowicz.

Źródło: TVN CNBC Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN CNBC BIZNES