Powódź? TVN Warszawa pomaga warszawiakom

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN WarszawaReporter TVN Warszawa w Porcie Praskim

W trudnych dniach powodzi warszawiacy zyskują łatwiejszy dostęp do dodatkowego źródła informacji: telewizja TVN Warszawa od piątku w stolicy i okolicach jest dostępna w cyfrowym multipleksie DVB-T. Do odbioru potrzebny jest odpowiednio wyposażony telewizor, ale taką funkcję ma większość tych ostatnio sprzedawanych.

Zajmująca się nadawaniem programów radiowych i telewizyjnych firma Emitel w awaryjnym trybie uruchomiła w piątek emisję kanału TVN Warszawa w stołecznym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Jak tłumaczy, chodzi o zapewnienie warszawiakom dodatkowego kanału informacji związanego z zagrożeniem powodzią.

Program TVN Warszawa jest dostępny na kanale 48. Emisja ma charakter tymczasowy, według obecnych ustaleń będzie prowadzona do końca maja br.

Na kanale TVN Warszawa mieszkańcy mogą stale śledzić zagrożenia związane z przepływającą przez Warszawę falą kulminacyjną na Wiśle. Materiały telewizji trafiają też na znaną i naszym internautom stronę tvnwarszawa.pl.

Oprócz TVN Warszawa, Emitel w multipleksie DVB-T nadaje kanały TVN, Polsat, TV4 i TV Puls, oraz programy telewizji publicznej.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN Warszawa