Porady podatkowe od "a" do "z"

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN CNBC BIZNES"Twój brat PIT" radzi

Jak rozliczać straty ze sprzedaży udziałów funduszu? Jak wypełnić PIT mając kilka różnych źródeł dochodu? - na te inne pytania widzów i internautów odpowiadała w podatkowym cyklu "Twój brat PIT" w TVN CNBC Biznes Anna Litwin ekspert w BDO Numerica.

Termin rozliczenia się z fiskusem coraz bliżej, a wielu Polaków jeszcze tego nie zrobiła. Niektórzy, bo chcą płacić w ostatniej chwili, inni bo nie mają czasu, a jeszcze inni, bo nie są pewni, jak mają to zrobić właściwie. Dlatego "Twój brat PIT" nie skupia się tylko na omawianiu ogólnych przypadków, takich jak rozliczanie się z np. z dochodów giełdowych czy odliczanie różnego rodzaju ulg, ale odpowiada też na konkretne pytania, które zadają widzowie i internauci.

We wtorkowym odcinku robiła to Anna Litwin z BDO Numerica. Pytania dotyczące wypełniania rocznych zeznań podatkowych można przesyłać do naszych ekspertów na adres PIT@tvn.pl. Więcej rozmów ze specjalistami o podatkach można znaleźć na stronie telewizji TVN CNBC Biznes www.tvncnbc.pl.

Źródło: TVN CNBC Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN CNBC BIZNES