Ponad milion widzów TVN CNBC Biznes!

Najnowsze

Aktualizacja:
tvnTVN CNBC Biznes rośnie w siłę

Kanał TVN CNBC Biznes odnotował rewelacyjny wynik oglądalności. Stacja Grupy TVN przyciągnęła przed telewizory średnio 1 milion osób dziennie.

Według danych AGB Nielsen Media Research w dniach 10-16 marca 2008 roku kanał TVN CNBC Biznes oglądało około milion widzów. To prawie dwukrotny wzrost w porównaniu z wynikami z początku roku i ponad trzykrotny w porównaniu do wyników odnotowywanych we wrześniu ubiegłego roku.

Jednak to nie pierwszy sukces tego kanału. Wcześniej programy Romana Młodkowskiego i telewizji TVN CNBC Biznes zostały wyróżnione w rankingu telewizyjnych programów ekonomicznych branżowego miesięcznika Press. Wśród nich takie programy jak „Firma”, który został oceniony jako najlepszy program ekonomiczny w Polsce.

Zaraz za nim znalazł się program „Fakty Ludzie Pieniądze”, uznany za najlepszą propozycję dla widzów szukających najświeższych, rzetelnych informacji giełdowych i poradnikowych. Na czwartym miejscu uplasował się „Bilans tygodnia” jako program dla każdego, kto choć trochę interesuje się gospodarką. Autorem wszystkich trzech programów jest Roman Młodkowski, dyrektor programowy stacji.

TVN CNBC Biznes zostało także odznaczone tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł". Nagradzane są nim firmy, instytucje, osoby publiczne czy wydarzenia, które miały największy wpływ na przemiany ekonomiczne w mijającym roku. Wyróżnienie przyznaje Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości.

Wybrane materiały TVN CNBC Biznes prezentujemy także na stronach portalu tvn24.pl.

TVN CNBC Biznes jest kanałem informacyjnym o tematyce biznesowej, przygotowywanym we współpracy z CNBC Europe, docierającym do 18,7 proc. gospodarstw domowych w Polsce.

Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: tvn