Polkomtel: Bielicki zrezygnował, Gawła odwołano

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24Zmiany w zarządzie Polkomtela

Mirosław Bielicki sam zrezygnował z funkcji wiceprezesa zarządu Polkomtela, a członek zarządu Piotr Gaweł został odwołany przez Radę Nadzorczą - informuje rzecznik prasowy sieci Plus Elżbieta Sadowska.

O zmianach wskładzie zarządu Polkomtela pisaliśmy już wczoraj. Według naszych informacji odwołano Mirosława Bielickiego i Piotra Gawła. Tymczasem Biuro prasowe Polkomtela wyjaśnia, że Bielicki sam zrezygnował. W czwartek rada nadzorcza przyjęła jego rezygnację z funkcji wiceprezesa zarządu, dyrektora ds. operacyjnych, równocześnie powołując Konrada Gwidona Kobyleckiego na członka zarządu i dyrektora ds. Operacyjnych. Ponadto rada odwołała Piotra Gawła z funkcji członka Zarządu i Dyrektora ds. Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientem.

- Decyzja rady w sprawie z zmian w zarządzie była jednomyślna. Podyktowana była polityką wszystkich akcjonariuszy mającą na celu dalsze zwiększanie wartości Spółki i umacnianie jej pozycji rynkowej przy jednoczesnej optymalizacji kosztów jej działania - czytamy w komunikacie Polkomtela.

Źródło: tvn24.pl, TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24