Polacy w Wlk. Brytanii pozbawieni świadczeń socjalnych? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

TVN24 Biznes i ŚwiatCameron chce uderzyć w imigrantów

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat zastanowimy się, czy Polacy pracujący na Wyspach zostaną pozbawieni świadczeń socjalnych. Porozmawiamy także o różnicach kulturowych i nowych kanonach piękna.

Nie ma talii osy, ani idealnie gładkiego ciała. Ma za to piegi, trądzik, cellulit i proporcje typowej 19-latki. Lammily to pierwsza lalka z niedoskonałościami, która jest realistyczną wersją Barbie. W programie "Epicentrum" o godz. 20.00 porozmawiamy, jak zmieniają się kanony piękna.

Zastanowimy się także, czy mamy prawo krytykować inne kultury? I jak my byśmy reagowali gdyby nasz styl życia krytykowali ludzie z innego kręgu kulturowego? Punktem wyjścia do dyskusji jest sytuacja w Iranie. Na całym świecie szerokim echem odbiła się sprawa Iranki, która została skazana na rok więzienia za udział w meczu siatkówki. W obronie kobiety stanęły tysiące ludzi. Gośćmi programu będą prezes firmy Glaubicz Garwolińska Consultants Anna Garwolińska oraz psycholog Leszek Mellibruda.

Świat

Czy Wielka Brytania odbierze świadczenia socjalne Polakom pracującym na Wyspach? Mieszkania i zasiłki może stracić nawet 250 tys. osób. Gościem Jolanty Pieńkowskiej w programie "Świat" będzie były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Zapraszamy o godz. 21.00.

Bilans

W programie "Bilans" o godz. 21.40 Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach. Jego gościem będzie Adam Dakowicz, prezes zarządu AgioFunds TFI.

24 godziny

Najważniejsze wydarzenia dnia z Polski i ze świata przedstawimy w programie "24 godziny" o godz. 22.00

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock