Obama i Putin na chińskim szczycie. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

PAP/EPAPutin i Obama na szczycie APEC

Na chińskim szczycie APEC w Pekinie są prezydenci USA i Rosji: Barack Obama i Władimir Putin. O czym będą rozmawiać najpotężniejsi ludzie na świecie? Jakie interesy w Azji mają Stany Zjednoczone? Na te pytania odpowiemy wieczorem w TVN24 Biznes i Świat.

"Epicentrum"

W programie "Epicentrum" satyryka Michała Ogórka i psychologa Andrzeja Komorowskiego spytamy m.in. o to, czy warto zadbać o przebieg swojego pogrzebu, czy to wydarzenie można zaplanować, a także, czy kobiety w mundurach łagodzą obyczaje. Początek programu "Epicentrum" o godz. 20.00 w TVN24 Biznes i Świat.

"Świat"

W programie "Świat" Bartosz Węglarczyk będzie rozmawiał z amerykanistą Longinem Pastusiakiem i Oskarem Pietrewiczem, z CSPA m.in. o szczycie APEC, interesach amerykańskich w Azji, czy napięciach japońsko-chińskich. APEC to Wspólnota Gospodarcza Azji i Pacyfiku. Na szczycie Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku najważniejsze osoby na świecie spotkają się pod hasłem „Kształtowanie przyszłości poprzez współpracę Azji i Pacyfiku”. Przywódcy 21 państw APEC będą na nim poszukiwali metod ożywienia zwalniającej gospodarki regionu m.in. poprzez zacieśnienie integracji, innowacje, wzmocnienie sektora usług, reformy gospodarcze, inwestycje w infrastrukturę i poprawę łączności. Początek programu "Świat" w TVN24 Biznes i Świat o godz. 21.00.

"Bilans" i "24 godziny"

W programie "Bilans" o godz. 21.40 podsumujemy wydarzenia na rynkach w Polsce i na Świecie. Z kolei w programie "24 godziny" o godz. 22.00 przeanalizujemy wydarzenia mijającego dna.

Autor: red.

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA