Newsy, programy i TVN24 na żywo wszędzie. Aplikacje na smartfony i tablety

TVN24Oglądaj ulubione programy na ekranie swojej komórki lub tabletu

Aplikacja TVN24 jest już dostępna na telefony i tablety z systemami Android, iOS i Windows Phone. Teraz możesz przeglądać informacje z naszego serwisu i oglądać TVN24 na żywo na wszystkich urządzeniach z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi.

Dzięki aplikacjom wszystkie najważniejsze informacje możesz mieć teraz zawsze przy sobie. W łatwy sposób przejrzysz newsy z naszych najważniejszych kategorii (Polska, Świat, Sport, Biznes czy Kultura i Styl).

Wygodnie obejrzysz też swoje ulubione programy, takie jak: "Fakty po Faktach", "Kropka nad i", "Polska i Świat". Jeszcze łatwiej dotrzesz do najciekawszych wideo i zdjęć z całego świata. Artykułami możesz szybko podzielić się ze swoimi znajomymi na Facebooku, Twitterze lub przesłać je e-mailem.

TVN24 na żywo na ekranie telefonu

Aplikacja umożliwia także oglądanie na żywo telewizji TVN24. Aby uruchomić transmisję na żywo wystarczy posiadać wykupiony abonament na usługę i zalogować się w aplikacji.

Abonament po rejestracji do Konta TVN kupić można standardowo na naszej stronie internetowej lub w mobilnej wersji serwisu, do której przekieruje Cię aplikacja. Po zakupie aplikacji wystarczy zalogować się na konto, przy pomocy którego dokonano zakupu i uruchomić transmisję.

Jak pobrać?

Darmową aplikację TVN24 można pobrać na urządzenia z systemem Android w wersji od 2.3.3 i wyższych.

Aplikację na telefony i tablety znajdziecie w sklepie Google Play, wpisując w wyszukiwarce TVN24 lub po tym linkiem:

Aplikacja TVN24 na Androida

Darmową aplikację TVN24 można też pobrać na urządzenia z systemem iOS w wersji systemu od 5.0 i Windows Phone w wersji systemu 7.5 i 8.0

Aplikację na iPhone i iPad znajdziecie w App Store, wpisując w wyszukiwarce TVN24 lub po tym linkiem:

Aplikacja TVN24 na iPhone i iPad

Aplikację na telefony z Windows Phone znajdziecie w sklepie Windows Phone, wpisując w wyszukiwarce TVN24 lub pod tym linkiem:

Aplikacja TVN24 na Windows Phone

Co w Androidzie?

W aplikacji na telefonie informacje można wygodnie przeglądać w wersji pionowej, na tablecie również poziomej. Aby zmienić kategorię newsów wystarczy skorzystać z menu, które można wysunąć klikając przycisk na górnej belce.

Aby przewijać kolejne artykuły w wybranej kategorii wystarczy użyć strzałek prawo/lewo. Dzięki przyciskowi "share" artykułem można podzielić się w e-mailu lub w serwisach społecznościowych.

Aby uruchomić transmisję TVN24 wystarczy zalogować się, używając przycisku "Zaloguj się", a następnie wybrać "Na żywo". W aplikacji można także wygodnie przeglądać wideo i foto. W galeriach "tapnięcie" zdjęcia spowoduje usunięcie podpisów i miniatur, dzięki czemu fotografie można przeglądać na pełnym ekranie.

Co w iOS?

W wersji aplikacji pod system iOS informacje można przeglądać w 2 różnych widokach – znanym z portalu z newsami na listach oraz bardziej wizualnym – kafelkowym. Widoki można zmieniać przyciskami u góry menu.

Aby wysunąć menu wystarczy kliknąć przycisk na górnej belce lub wysunąć panel z lewej strony gestem. W orientacji pionowej gestem z lewej strony można wysunąć z kolei szpaltę z najnowszymi newsami i pogodą. Pogodę w kolejnych miastach można zobaczyć, używając gestów przewijania. Wybrane miasto można ustawić na stałe w Ustawieniach.

Do przeglądania kolejnych kategorii i newsów również można używać gestów. W wersji na iPhone kolejny news wyświetli się po podwójnym "tapnięciu" na ekran. W wersji na iPada kolejne newsy można przeglądać, używając gestu przewijania dwoma palcami. W podobny sposób można przerzucać kategorie.

Aby uruchomić transmisję TVN24 wystarczy zalogować się, używając przycisku „Zaloguj się”, a następnie wybrać „Na żywo”. W aplikacji można także wygodnie przeglądać wideo i foto. W galeriach foto "tapnięcie" na zdjęcie spowoduje usunięcie podpisów i miniatur, dzięki czemu fotografie można przeglądać na pełnym ekranie.

Co w Windows Phone?

W wersji aplikacji pod system iOS kolejne kategorie można wygodnie przeglądać przesuwając kolejne ekrany gestem. Używając przyciski „pozostałe” w dolnym menu, można wyświetlić pozostałe kategorie tematyczne.

Do przeglądania kolejnych artykułów również można używać gestów przewijania. Dzięki przyciskom w dolnym menu można z kolei podzielić się informacją w serwisach społecznościowych.

Aby uruchomić transmisję TVN24 wystarczy zalogować się przy pomocy kafla na ekranie Pozostałe, a następnie a następnie wybrać „Na żywo” i „Oglądaj”.

Aplikację można także przypiąć w formie kafla do ekranu głównego telefonu.

Czekamy na Wasze uwagi!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze uwagi o aplikacji. Możecie zostawiać je w komentarzach pod newsem lub pisać na kontakt24@tvn.pl. Każda uwaga będzie dla nas cenna w planowaniu kolejnych wersji aplikacji.

APLIKACJA TVN METEO - ZOBACZ

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości