Muzyka Jacksona w reklamie. Artysta zza grobu wypromuje smartfona

Najnowsze


Najnowszy smartfon Sony Xperia Z2 będzie promowany klipem z muzyką Michaela Jacksona - podaje CNN. Firma, która zaprezentowała w Barcelonie swoje najmłodsze dziecko, poinformowała o porozumieniu zawartym ze spadkobiercami gwiazdora.

Sony Xperia Z2 to drugi telefon z tej serii. Rok temu firma prezentując aparat chwaliła się, że to "pierwszy wodoszczelny" smartfon na rynku. Nowy produkt wyposażony jest w kamerę nagrywającą w jakości 4K i obsługującą funkcję slow motion. Telefon zachwyca jakością wykonania, w tym m.in. monitorem o bardzo wysokiej rozdzielczości.

Prezentacja nowego telefonu miała miejsce podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Smartfon Sony Xperia Z2 będzie promowany utworem "Slave to the Rhythm". Klip został pokazany dziennikarzom podczas specjalnej konferencji w Barcelonie. Film reklamujący telefon trwa 90 sekund.

Nowy utwór?

Jackson pracował nad tym utworem w 1998 roku. Jedna z jego wersji wyciekła do sieci już po śmierci piosenkarza w 2010 roku.

Spadkobiercy w oświadczeniu podkreślili, że są "bardzo podekscytowani partnerstwem z Sony Mobile". "Jesteśmy zadowoleni z użycia nowego solowego nagrania Michaela Jacksona "Slave to the Rhythm", które jest częścią spotu dla nowego telefonu Xperia Z2" - piszę w oświadczeniu.

Smartfon do sprzedaży ma trafić już w marcu.

Autor: mn//gry / Źródło: CNN