Magia trzech siódemek

Najnowsze

TVN24Mała biała kapliczka - mekka narzeczonych

7 lipca 2007 - krótko mówiąc 07.07.07. Dla niejednej pary to idealna data, by wejść na nową drogę życia. Ale jeśli ktoś decyduje się na ślub w tak szczególnym dniu, powinien pomyśleć też o wyjątkowej oprawie.

Little White Chapel w Las Vegas, kaplica znana ze ślubów sław - takich jak Frank Sinatra i Mia Farrow czy Bruce Willis i Demi Moore przygotowała na jutrzejszy dzień specjalne atrakcje. O 7 wieczorem, za 77 dolarów, 7 parom, w 7 minut zostanie udzielony ślub.

Ze względu na duże zainteresowanie, śluby w Little White Chapel będą udzielane non stop przez 24 godziny. Chętnych jest ponad 400 par.

Dla mniej wymagających pozostaje ślub w kraju. W samej tylko Warszawie na 7 lipca zaplanowano ponad 100 ceremonii.

Czy taki popyt można wykorzystać w celach biznesowych? Okazuje się, że tak. Jak mówi konsultant ślubna Zuza Kuczbajska, obłożenie jest ogromne, a wiele par rezerwowało lokal weselny nawet rok temu. Taka "koniunktura" to woda na młyn coraz popularniejszych w naszym kraju agencji zajmujących się kompleksową organizacją ślubów.

Firmy takie korzystają nie tylko z sytuacji demograficznej i coraz lepszej kondycji finansowej Polaków, ale także z zachodniej mody. Tzw. wedding planner troszczy się nie tylko o zapewnienie sali weselnej, ale także wybiera kościół, zatrudnia podwykonawców takich jak fotografowie czy DJ-e, załatwia odpowiedni transport, a nawet układa menu. A wszystko po to, by państwo młodzi czuli się komfortowo. Taki luksus to jednak wydatek od 3 do 13 tys. zł.

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24