Lis, Żakowski, Gauden u wydawcy "Dziennika"

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24.plInfor Biznes jest wydawcą "Dziennika Gazety Prawnej"

Wydawca "Dziennika Gazety Prawnej" - spółka Infor Biznes - zamierza powołać radę programową tytułu. Zaprosi do współpracy m.in. Tomasza Lisa, Jaka Żakowkiego, Grzegorza Gaudena i Tomasza Wróblewskiego - donosi Presserwis.

Jak informuje Presserwis, Infor prowadził w tym tygodniu rozmowy z Tomaszem Lisem, gospodarzem autorskiego programu ”Tomasz Lis na żywo” w TVP 2, autorem felietonów drukowanych m.in. w ”Gazecie Wyborczej” i ”Polsce”.

Podobne spotkania odbyły się z Grzegorzem Gaudenem, byłym prezesem Presspubliki i byłym redaktorem naczelnym wydawanej przez nią ”Rzeczpospolitej”, a obecnie dyrektorem Instytutu Książki; Tomaszem Wróblewskim, byłym wiceprezesem zarządu Grupy Wydawniczej Polskapresse, obecnie felietonistą ”Rzeczpospolitej” oraz Jackiem Żakowskim, publicystą tygodnika ”Polityka”.

W skład rady programowej wejdzie pięć lub sześć osób. – Chcemy zachęcić tych ludzi do współpracy, by skorzystać z ich kompetencji i wiedzy przy rozwijaniu zarówno części biznesowej, jak i redakcyjnej ”Dziennika Gazety Prawnej” – tłumaczy w rozmowie z Presserwisem Dariusz Piekarski, prezes Infor Biznes. Rada ma powstać do lutego br.

"Dziennik Gazeta Prawna" jest wydawana od jesieni ubiegłego roku przez Infor Biznes - spółkę utworzona w tym celu przez Infor i Axel Springer Polska. Powstała z fuzji dwóch tytułów "Dziennika" oraz "Gazety Prawnej".

Źródło: Presserwis

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl