"Licytuj i odkryj, co jest w środku". LOT zaprasza na aukcję bagaży

Najnowsze

sxc.huBagaże mają zostać zlicytowane 15 lutego

"Licytuj i odkryj, co jest w środku. Kup bilet i przyjdź 15 lutego do siedziby PLL LOT na aukcję bagaży-niespodzianek" - pisze polski przewoźnik na stronie swojego sklepu internetowego. Chodzi o aukcję bagaży nieodebranych przez pasażerów.

Do udziału w akcji uprawnia bilet, który trzeba było kupić w internetowym sklepie LOT. Cena to 10 zł. Aukcja odbędzie się 15 lutego w siedzibie PLL LOT przy ulicy 17 stycznia w Warszawie. Jak podaje serwis Fly4Free, ceny wywoławcze - za bagaż - będą zaczynać się od 10 PLN.

Wysprzedane

Oficjalnie bilety na aukcję można jeszcze kupić. Jednak, jak sprawdziła tvn24bis.pl, rozeszły się one jak ciepłe bułeczki. W internecie pojawiają się ogłoszenia osób, które chętnie odkupią wejściówkę.

Co w środku?

W trakcie aukcji, która odbędzie się 15 lutego, uczestnicy będą mogli zakupić bagaż wraz z zawartością. Wystawione na licytacji przedmioty to najczęściej bagaże pozostawione przez pasażerów lub zguby, które nie znalazły swojego właściciela. Wystawione zostaną walizki i bagaże podręczne, o których właściciele zapomnieli. Dzięki temu LOT uprzątnie swój magazyn.

W regulaminie licytacji pojawia się zastrzeżenie, że "sprzedawca nie ponosi względem nabywcy odpowiedzialności z tytułu roszczeń osób trzecich dotyczących bagażu, w tym znajdujących się wewnątrz przedmiotów i sposobu ich wykorzystania przez kupującego".

Co więcej, gdy w bagażu zostaną znalezione przedmioty, których posiadanie jest zabronione, zostaną one usunięte przez LOT.

To pierwsza tego typu aukcja organizowana przez polskiego przewoźnika.

Autor: mn//gry / Źródło: tvn24bis.pl, fly4free

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu