Lecisz Wizz Air, odpraw się wcześniej

Najnowsze

seba-st/CC BY-SAWizz Air lata na ponad 200 trasach w Europie

W weekend pasażerowie korzystający z usług Wizz Air nie będą mieli dostępu do systemu umożliwiającego rezerwację biletów oraz odprawy online. Powodem są niezbędne prace konserwacyjne - podał przewoźnik w komunikacie. Kłopoty z dostępem powinny skończyć się w niedzielę 24 czerwca o godzinie 17.

Przez większość weekendu na stronie wizzair.com nie będzie możliwa rezerwacja, zmiana rezerwacji ani odprawa online. W przypadku systemu nowych rezerwacji oraz zmiany rezerwacji przerwa nastąpi 23 czerwca od godz. 22. Natomiast w przypadku odpraw online przerwa w dostępie do systemu rozpocznie się już 22 czerwca od godz. 22. Zakończenie przerwy w dostępie do systemu przewidziano na 24 czerwca na godz. 17.

Załatw wszystko przed weekendem Przewoźnik poinformował, że podróżujący w ten weekend powinni dokonać rezerwacji i odprawy online oraz wydrukować kartę pokładową przed rozpoczęciem przerwy w dostępie do systemu. - Zespół Wizz Air będzie intensywnie pracował nad przywróceniem wizzair.com do normalnego funkcjonowania. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności - podkreślił menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air Daniel De Carvalho. Wizz Air to największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej. Flota przewoźnika składa się z 36 samolotów Airbus A320, które obsługują 15 baz i ponad 70 połączeń w 25 krajach.

Autor: km/fac/k / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: seba-st/CC BY-SA