Jesienią TVN24 zaskoczy nowościami

TVN24 Biznes

Aktualizacja:
TVN24Nowości w TVN24

Dwa nowe programy zadebiutują w TVN24. Jeszcze w sierpniu widzowie zobaczą "Barometr" Marcina Leśkiewicza, wydawcy TVN24. Z kolei na początku września swój nowy program "Babilon" zaprezentuje prowadzący m.in. program "24 godziny" Piotr Marciniak. Obydwie audycje będą nadawane na żywo w weekendy.

W niedzielę 23 sierpnia o godzinie 15.10 Marcin Leśkiewicz zaprasza na "Barometr". To program, w którym dziennikarz wraz z gośćmi przeanalizuje najważniejsze wydarzenia z tygodnia, przez pryzmat sondaży.

"Babilon" - sobota, godz. 14.10 "Barometr" - niedziela, godz. 15.10 programy

"Słupki" na ludzki język będą przekładać socjologowie: prof. Mirosława Grabowska, prof. Jacek Kurczewski i dr Tomasz Żukowski. Omawiać będą nie tylko sondaże polityczne.

Kobiecy "Babilon"

Z kolei 5 września, w sobotę o godz. 14.10 wystartuje "Babilon". Piotr Marciniak będzie gościł cztery kobiety: prof. Magdalenę Środę, posłankę PO Joannę Muchę, prof. Agatę Bielik Robson oraz Małgorzatę Sadurską z Prawa i Sprawiedliwości. Panie będą się spierać na wybrane tematy tygodnia. Wskażą, co ich zdaniem było hitem i kitem tygodnia, a także przemilczanym tematem ostatnich siedmiu dni. W trakcie programu zrobią też wspólnie wywiad z gościem - zapewne będzie to mężczyzna...

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24