Interaktywny talk-show w TVN24

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24Nowy program TVN24

TVN24 stawia na kontakt z widzami. Po sukcesach, jakie odniosły Szkło Kontaktowe i platforma Kontakt TVN24, stacja startuje z nowym projektem. Już w najbliższą niedzielę na antenie zadebiutuje nowy program Macieja Mazura – publiczna.tv. Dziennikarz będzie rozmawiał na żywo z widzami przez internetowe łącze wideo o najważniejszych wydarzeniach tygodnia.

Program będzie swego rodzaju subiektywnym, autorskim rankingiem najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia. Maciej Mazur, dziennikarz TVN24 i Faktów TVN wytypuje propozycje do takiej „listy przebojów”, a internauci określą ich kolejność. - Na stronie internetowej programu widzowie zagłosują, co chcą zobaczyć na antenie. Będą też mogli zgłaszać swoje propozycje - tłumaczy Mazur.

W trakcie programu, przy wykorzystaniu komunikatora internetowego Onet Skype, z prowadzącym będzie mogło porozmawiać nawet czterech naraz, widocznych na ekranie gości. Będą dyskutować, debatować, a czasem zapewne także się kłócić. Widz będzie mógł więc zaistnieć na antenie bez wychodzenia z domu.

TVN24 liczy na widzów

Publiczna.tv to już kolejny projekt TVN24 i tvn24.pl, który opierać się będzie na współpracy z widzami. Przed kilkoma tygodniami ruszyła platforma Kontakt TVN24, która pozwala internautom i widzom przesyłać nam swoje materiały: zdjęcia, filmy i informacje z ostatniej chwili. Dzięki takim mailom i telefonom, dowiedzieliśmy się m.in. o wypadku Macieja Zientarskiego, zobaczyliśmy skutki huraganu Emma i mogliśmy poinformować cały kraj o wycofanych partiach leku dla dzieci, w których odkryto teflon.

Zainteresowanie i aktywność naszych widzów przerosła najśmielsze oczekiwania. Dlatego w ciągu kilku dni powstała osobna redakcja Kontaktu, która cały czas się rozwija.

Kontynuacją tej strategii jest właśnie publiczna.tv. - Otwieramy się na widzów, wpuszczamy ich na antenę. Takie dziennikarstwo obywatelskie to nowy trend rozwoju telewizji - podkreśla Mazur.

Program publiczna.tv będzie można oglądać na antenie TVN24 w każdą niedzielę o godzinie 17.30. Premiera programu odbędzie się 13 kwietnia.

Źródło: TVN24, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24