Korea Północna bez internetu i gospodarcze problemy Rosji. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Najnowsze

Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Rosyjskiej gospodarce grozi popadnięcie w głęboką recesję, co władze powinny wziąć pod uwagę przy wyznaczaniu celów - przyznał premier Rosji Dmitrij Miedwiediew, cytowany przez agencję RIA-Nowosti. Więcej w podsumowaniu dnia o 22.00. Na "24 Godziny" zaprasza Katarzyna Werner.

"Świat"

W programie "Świat" o godz. 20.30 będzie szef BBN generał Stanisław Koziej. Wśród tematów między innymi obecna sytuacja Rosji, konflikt na Ukrainie i więzienia CIA.

"Świat technologii"

W "Świecie technologii" o pomyśle NASA, które chce wysłać człowieka w okolicę nieosiągalnej planety. Plany są ambitne, bo dotychczas wszystkie wysłane z Ziemii satelity płonęły w atmosferze WENUS. Wyjściem z tej sytuacji mogą być gigantyczne balony.

Bilans" i "24 godziny"

O 21.30 Robert Stanilewicz podsumuje rynkowe wydarzenia w Polsce i na świecie. W programie między innymi o kolędach ekonomistów i relacji złotego do dolara.

Z kolei w programie "24 godziny" sprawdzimy, co wydarzyło się w czwartek i skomentujemy najważniejsze wydarzenia dnia. Opowiemy o Korei Północnej bez internetu i protestach w Niemczech. Na program zaprasza Katarzyna Werner.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat