"Dziennik" grubieje i drożeje

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24.plZmiany w "Dzienniku" kosztują, Gazeta drożeje o 50 groszy

"Dziennik" zmienia się i drożeje. Od czwartku w gazecie pojawią się trzy nowe sekcje: Europa, Społeczeństwo i Ekologia. W piątek po raz pierwszy dołączone będą odrębne wkładki Nowej Kultury i "magazynu TV"

- Zainteresowanie naszych czytelników wydarzeniami kulturalnymi w całej Polsce jest ogromne i dlatego naturalnym krokiem było dla nas podjęcie decyzji o rozdzieleniu programu telewizyjnego od kultury i stworzenie dwóch niezależnych dodatków. W ten sposób dajemy czytelnikowi to, czego od nas oczekuje w nowej, jeszcze lepszej jakości redakcyjnej - tłumaczy redaktor naczelny "Dziennika" Robert Krasowski. Cena gazety od poniedziałku do czwartku wzrasta ze 1,50 zł na 1,80 zł. Wydanie sobotnie podrożeje o 50 groszy u będzie kosztować 2 zł. Nie zmieni się natomiast cena wydania piątkowego.

- Podwyżka ceny jest zgodna z założeniami biznesplanu. W ciągu pierwszych dwóch lat swojego istnienia DZIENNIK osiągnął założone cele jakościowe oraz cele biznesowe. Nasi lojalni czytelnicy i reklamodawcy oczekują dalszego rozwoju merytorycznego tytułu. Będziemy go nadal realizować - wyjaśnia wzrost ceny gazety Dominik Tzimas, dyrektor zarządzający "Dziennika".

eq//tr

Źródło: Dziennik

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl